Transportēšana

Galvenie pārvadājumu virzieni, ko īsteno mūsu kompānija: Krievija, Eiropa, bijušās NVS valstis.

Daudzgadēja darba pieredze starptautisku kravu pārvadājumu sfērā padara mūs par uzticamu partneri: mēs garantējam kravas saglabāšanu pārvadājuma procesā un tās savlaicīgo piegādi.


Daudzām kompānijām ātra kravu piegāde, tostarp no valsts valstī, ir noteicošais attīstības faktors un stabila darba garants tirgū. Tādēļ par mūsu kompānijas svarīgu uzdevumu kā viena no starptautisku kravas pārvadājumu tirgus līderiem ir kvalitatīvu transportu un papildus pakalpojumu sniegšana:
 
 

 • starptautisks kravu pārvadājums (tajā skaitā ātri bojājošos, kombinētos, viengabala, negabarīta) precīzi laikā;
 • muitas pakalpojumi: auto daļu, aprīkojuma, būvmateriālu u.c.  atmuitošana
 • noliktavas pakalpojumi;
 • kravu apdrošināšana un sertificēšana.

Mūsu kompānija nodarbojas ar praktiski visu kravu tipu starptautiskiem pārvadājumiem: kombinētos, viengabala, negabarīta, bīstamu, bet tāpat alkoholiskai produkcijai pēc maksimuma izmantojot pārbīdāmo sastāvu, kurš ir mūsējā ziņā. Tāda pieeja pie starptautisku kravas pārvadājumu organizācijas ļauj izvairīties, pirmkārt, no pagaidu zudumiem un garantēt savlaicīgu kravas piegādi precīzi uz pasūtījuma vietu, kā arī uzstādīt un uzturēt cenas, kuras ir pievilcīgas klientiem.

Kompānija A Express īsteno alkoholiskas produkcijas pārvadājumus. Alkoholiska produkcija ir specifisks kravas veids, pie kuras pārvadājuma tiek uzstādītas striktas prasības. Kompānijas strādniekiem ir liela pieredze līdzīgas produkcijas pārvadājumā.

"No durvīm līdz durvīm" - tas ir princips, saskaņā ar kuru mēs īstenojam kombinēto kravu starptautiskus pārvadājumus no 300 kg  Pie nepieciešamības, ir iespējams pārvadājums "FRIGO" (kontrolējamās temperatūras) režīmā, lai novērstu pārkaršanu vai kravas atdzesēšanu.
Ātri bojājošās kravas pārvadājums ir veicams saskaņā ar kravu pārvadājumu ar automobiļu transportu kopējiem likumiem.

Ņemot vērā to, ka ātri bojājošās kravas - tās ir kravas, pie kuru pārvadājuma tiek pieprasīta speciāla temperatūru režīma uzturēšana, mūsu kompānijas speciālisti uzrāda īpašas prasības autotransportam, kas īsteno šo pārvadājumu veidu.

Ātri bojājošās kravas dati iedalās sekojošās grupās:
 

 • alkoholiskā produkcija;
 • augu izcelsmes produkti: augļi, ogas, dārzeņi, sēnes u.c.;
 • dzīvnieku izcelsmes produkti: dažādu dzīvnieku un putnu gaļa, zivs, ikri, piens, olas u.c.;
 • pārstrādes produkti: piena produkti, dažādi tauki, aizsaldēti augļi, desu izstrādājumi un citi gaļas produkti, sieri un tamlīdzīgi;
 • dzīvi augi: dēsti, ziedi u.c.
   

Kas attiecas uz bīstamu kravu starptautiskiem pārvadājumiem, tad tie notiek uz apstiprināto likumdošanas normatīvu pamata un ar mašīnām ar atbilstošo aprīkojumu. Jebkādas tonnāžas un apjoma negabarīta kravu piegādei tiek izmantots auto un jūras transports. Šāda veida pakalpojumu kompleksā, kas pavada starptautiskus kravas pārvadājumus, ir iekļauts arī muitas kravu noformēšana saskaņā ar to specifiku.

Sniedzot pakalpojumus starptautisku kravu pārvadājumu sfērā, mēs sadarbojamies ar pārbaudītiem ārvalstu partneriem, kuri garantēti nodrošinās  savlaicīgu terminālu apstrādi  mūsu kompānijas  pārvadājamai  kravai, un to drošību noliktavās, un savlaicīgu piegādi gala saņēmējam.