Par mums

Transporta kompānija SIA "AExpress" - tie ir ātri un uzticami kravu pārvadājumi!

SIA "AExpress" īsteno starptautiskus refrižeratoru pārvadājumus virzienos - Ziemeļeiropa (bez ierobežojumiem), Baltijas valstis, Krievijas Eiropas daļa (Maskavai un Sanktpēterburgai priekšroka).

Mūsu kompānija ir  Latvijas asociācijas "Latvijas Auto" loceklis no 2004.gada (kods 1474), tas dod mums tiesības īstenot kravas pārvadājumus izmantojot TIR CARNET. Mums ir  jauns kravas mašīnu un refrižeratoru autoparks, kam ir 8  sertifikātu vienības (FRC) un atļauja uz produktu un preču pārvadājumiem, kas pieprasa noteiktu temperatūru režīmu transportējot. Mašīnas aprīkotas ar pavadoņu GPS saikni, kas ļauj izsekot transporta kustību reālā laikā.

Viens no galvenajiem momentiem kravas piegādē ir tās saglabātība, tādēļ mēs piedāvājam saviem klientiem CMR  apdrošināšanu, par katru pārvadājamo kravu apdrošināšanas summa sastāda 200 000 EUR, bet tāpat CASCO apdrošināšana uz katra pārbīdāmā sastāva pilno vērtību.

A Express izpilda nojumju pārvadājumus - viens no īpaši pieejamiem cenas ziņā, pats izplatītākais un universāls puspiekabju tips, kas ir visizplatītākais. Būtībā, tās borta platformas ir visbiežāk - ar cieto priekšējo sieniņu, kas ir šķērslis kravas nobīdei pie straujas bremzēšanas. Nojume no sintētiskiem materiāliem ir uzvelkama uz cietu karkasu (lielākajā daļā gadījumu vairākumā - izjaucams). Pie iekraušanas - izkraušanas darbiem nojumes daļu ne reti noripina, ar to pašu atvieglinot operāciju un saīsinot dīkstāves laiku. To konstrukcija ļauj aizsargāt pārvadājamo kravu no tiešiem saules stariem un nokrišņu iedarbības, bet neglābj no svelmes un aukstuma.

Kompānija piešķir pakalpojumus jūsu konteineru kravas pārvadājumiem. Pie katra transportēšanas projekta mēs strādājam ļoti rūpīgi.

Nosūtot savu kravu caur transporta kompānijām, vienmēr gribas rēķināties uz kravas pārvadājuma drošumu, ka krava ieradīsies vajadzīgajā vietā pilnā drošībā un stingri atrunātajā termiņā. Tādēļ, lai saņemtu gaidāmo transporta pakalpojumu augstu līmeni, vajag griezties pie profesionāļiem ar labu reputāciju. Daudzas transporta kompānijas sniedz kravas pārvadājumu pakalpojumus un pie tam cenšas nodrošināt maksimālu drošību. Mūsu  transporta kompānija sen atrada uzticamas kravu pārvadāšanas personīgo formulu, kura mūs vēl ne reizi nav pievīlusi. Formula ir pietiekami vienkārša - mēs neciešam kompromisu nedz transporta (izvēloties vislabākos automobiļus) jautājumos, nedz vadītāju un ekspeditoru (ņemam tikai pašu pieredzējušākos un atbildīgos) izvēlē.
Transporta kompānija SIA "AExpress" palīdzēs Jums realizēt kravu pārvadājumu nepieciešamību operācijā, kura neizsauks lielas izmaksas.

Mūsu transporta kompānijas daudzgadējs stāsts noteica mūsu tagadēju daudzpusēju un nopietnu pieredzi kravas pārvadājumu jautājumos, kā arī transportu un noliktavas loģistikā. Servisa sistēma, kuru mēs izstrādājām - tas ir saskaņots un nevainojams darba mehānisms pār pasūtījumiem, rūpēšanās par klientu, viņa komforta un pārliecības sajūtu nodrošināšana.

Mūsu transporta kompānija īsteno kravas pārvadājumus ar personīgo transportu. Mums ir mūsdienīgs autoparks un vēršam paaugstinātu uzmanību mūsu automobiļu tehniskai apkalpošanai, kas ļauj būt pārliecinātiem par to augsto drošību.

Mēs zinām, cik svarīga  Jums ir veiksmīga kravas ierašanās galapunktā. AExpress SIA izmanto labi atstrādātās shēmas, kuras ļauj ekonomēt arī Jūsu laiku, un Jūsu naudu.